3 tipy na letní slevové karty zdarma - Salcbursko

26. 5. 2016

Letní zážitkové karty, které turistům nabízí spoustu atrakcí zdarma, jsou častým lákadlem nejen regionů v Rakousku. V dnešním příspěvku vám představíme 3 zážitkové karty, které kromě samotných zahrnutých výhod mají navíc to plus, že je svým klientům dávají poskytovatelé ubytování zdarma. 

Hochkönig Card

První kartu ocení hlavně bikeři. Kromě neomezených jízd lanovkou vám totiž karta umožní využít bezplatného transportu kol na lanovce. Můžete si třeba také na jeden den zdarma půjčit kolo ve vybraných půjčovnách nebo využít na cyklovýlet zkušeného průvodce. Ti, kterým během výletu dojdou síly pro návrat zpět do ubytování, ocení jistě bike-taxi nebo autobus, který jezdí z Maria Alm přes Dienten až do Mühlbach.

Další výhody a informace o této letní zážitkové kartě najdete zde.

 

Zell am See-Kaprun Card

Oblíbená zimní destinace Zell am See s ledovcem Kaprun má co nabídnout svým návštěvníkům i v letním období. S letní zážitkovou kartou mohou návštěvníci navštívit známá místa, využít atrakcí jako jsou třeba i lanovky na Kitzsteinhorn a Schmittenhöhe, vyjet si po legendární Alpské Grossglocknerské vysokohorské silnici či svézt se parníkem po jezeře. A to jsou jen některé z mnoha možných atraktivních nabídek.

Detailní informace o slevové kartě najdete zde.

 

Joker Card Saalbach Hinterglemm

Poslední karta, kterou vám chceme tentokrát v našem příspěvku představit, nabízí své nesčetné výhody v údolí Saalbach Hinterglemm. A na co že se můžete těšit? Kromě lanovek, které vám pomohou vystoupat do hor, si můžete vybrat třeba z nabídky až deseti túr se zkušeným horským průvodcem. Pro snadný pohyb po údolí je vám v dispozici také pravidelná autobusová linka a za slunečných dnů můžete využít třeba koupaliště, zahrát si tenis nebo s rodinou uspořádat turnaj v minigolfu :)

Přehled atrakcí, které můžete využít, najdete zde.

 

Upozornění na závěr !

Pozor, abyste mohli využít letní zážitkové karty, je potřeba rezervovat si dovolenou jen u vybraných partnerských ubytování. Seznam těchto poskytovatelů ubytování najdete vždy v odkazu u každé karty.

Pokud vás náš článek zaujal a chcete znát další tipy na dovolenou v Alpách, přidejte si nás jednoduše na facebooku a už nezmeškáte žádnou naši novinku.

Přejeme vám příjemnou dovolenou.

Autor článku: Kleinbach

Další tipy na výlet v okolí

Nádherný skanzen kousek od města Salzburg (Salzburger Freilichtmuseum)

V dnešním videoTIPu vás vezmeme kousek za město Salzburg a navštívíme skanzen, který je umístěn v nádherné přírodě obklopené okolními horami.

Chci vědět víc

Mozartovy koule - videorecept

Servus! Kdo byl v Salzburgu, určitě ochutnal Mozartovy koule. Pokud se někomu po jejich chuti stýská, může si je udělat doma podle našeho receptu.

Chci vědět víc