Co dělat o letní dovolené v Alpách

29. 9. 2016

Letní dovolená v Alpách, to pro mnohé nepředstavuje už jen zdolávání kopců a výlety na kolech. Letní střediska jsou si toho samozřejmě vědoma a snaží se proto svým návštěvníkům připravit i četné doprovodné programy, které mají za úkol zpestřit už i tak hezkou dovolenou.

Vodní show na jezeře v Zell am See

Během našeho pobytu v oblasti Zell am See  - Kaprun jsme se některých akcí z tamního doprovodného programu zúčastnili a o jednu z nich, která se nám líbila nejvíc, bychom se s vámi alespoň prostřednictvím záznamu rádi podělili. Jednalo se o večerní akci, konkrétně o vodní show, která probíhala u břehu jezera v obci Zell am See. Podle četných česky mluvících párů, které byly okolo nás, soudíme, že i my z Čech si svou dovolenou rádi necháváme zpříjemnit doprovodným programem, který nám daný region nabízí.

Ukázku z vodní show, která trvala přibližně 20 minut a pro hosty letoviska byla zdarma, si můžete pustit v našem videoTIPu níže.

Přehled aktuálních doprovodných akcí v oblasti Zell am See najdete zde.

Přejeme vám hezkou dovolenou s pestrým programem :)

Václav a Vevi

Autor článku: Václav a Vevi

Další tipy na výlet v okolí

Nádherný skanzen kousek od města Salzburg (Salzburger Freilichtmuseum)

V dnešním videoTIPu vás vezmeme kousek za město Salzburg a navštívíme skanzen, který je umístěn v nádherné přírodě obklopené okolními horami.

Chci vědět víc

Mozartovy koule - videorecept

Servus! Kdo byl v Salzburgu, určitě ochutnal Mozartovy koule. Pokud se někomu po jejich chuti stýská, může si je udělat doma podle našeho receptu.

Chci vědět víc